सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

तिन सय मजदुर परिवारलाई राहत वितरण गर्दै रैनादेवी छहरा

विजयकुमार बौडेल 
चैत २१ – रैनादेवी छहरा गाउँपालिकाले आफ्नो गाउँपालिका भित्र भएका दैनिक ज्यालादारी गरी छाक टार्ने ३ सय परिवारलाई राहत सामग्री वितरण गर्ने भएको छ ।

विश्वभर फैलिएको कोरोना भाईरसको संक्रमण जोखिम कम गर्न सरकारले लागु गरेको लकडाउन बाट प्रभावित ३ सय परिवार मजदुरहरुलाई राहत सामग्री वितरण गर्ने भएको हो । हरेक वडा वडा बाट खाद्यान्न, दाल, तेल र नुनलगाएतका सामग्री राहत स्वरुप वितरण गर्ने प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत केवी खत्रीले जानकारी दिनुभयो ।

मुख्यमन्त्री ग्रामीण बिकास कार्यक्रम कार्यान्वयन समिति रैनादेवि छहराको बैंठकले राहत स्वरूप ३० केजि चामल, ३ केजी दाल, १ किलो नुन र १ लिटर तेल दिने निर्णय गरेको नेकपा नेता राम बहादुर राउतले बताउनुभयो । राहत वितरण यसअघी नै तय गरिएको सिफारिस समितिको रोहवरमा हुने गाउँपालिकाले जनाएको छ ।

सिद्धेश्वरका ३५ ,सोमादीका ३५, भुवनपोखरीका ५०, छहराका ५०, मुझुङका ३०, जुठापौवाका ३५, बल्ढेङगढीका ३० र सत्यवतीका ३५ घरपरिवारलाई राहत वितरण गरिने गाउँपालिकाले जनाएको छ ।