सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

देविनगरमा निशुल्क मास्क र सेनिटाईजर वितरण


पुर्वखोला । चैत २१ – भारत लगाएत अन्य देशबाट आएकाहरुलाई पुर्वखोला गाउँपालिका वडा नं. ४ देवीनगरले निशुल्क मास्क र सेनिटाईजर वितरण गरेको छ ।

वडाध्यक्ष रिम प्रसाद श्रेष्ठले कोरोना भाईरसको संक्रमणबाट सुरक्षित रहन नागरिकहरुलाई मास्क र सेनिटाईजर वितरण गरेको बताउनुभयो । श्रेष्ठले बैदेशिक रोजगारिबाट आएकाहरुलाई घरघरमै गएर सामग्री वितरण गर्दै सचेत र सजग रहन आग्रह गर्नुभयो ।
पुर्वखोला गाउँकार्यपालिका सदस्य सुकुनराज विकले सबै नागरिकहरुलाई मास्क र गुणस्तरिय सेनिटाईजर या साबुनपानीले हात धुन अनुरोध गर्नुभयो ।

विकले कुनै पनी समस्या आईपरेमा नजिकैको स्वास्थ्य चौकीमा सम्पर्क गर्न र विदेशबाट आएका नागरिकहरुलाई अनिवार्य रुपमा क्वारेन्टाईनमा बस्न अनुरोध गर्नुभयो । वडा सदस्यहरु मेहर सिंह थापा, भुवन सिङ्जाली, स्वास्थ्य चौकिका प्रमुख महेश जि सिलगाएतले हरेक नागरिकहरुको स्वास्थ्य प्रती स्थानिय तह गम्भिर भएर लागेको भन्दै लकडाउनलाई अनिवार्य पालना गरेमा कोरोना भाईरसको संक्रमण बाट सहजै बँच्न सकिने बताउनुभयो ।

वडाले विपन्न घरधुरीको पहिचान र छनोट गर्ने, कुनै पनी सार्वजनिक कार्यक्रम नगर्ने, भिडभाड नगर्ने, विदेशबाट आएकाहरु अनिवार्य रुपमा क्वारेन्टाईनमा बसेको नबसेको निगरानी राख्ने लगाएतका निर्णय गरेको छ ।