सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

संकटका बेला सेवा : मिसन अस्पतालले गर्याे लकडाउनमा उल्लेख्य विरामी जाँच


विजयकुमार बौडेल 
चैत २४ – कोरोना भाईरस संक्रमणको त्रासले सरकारले लकडाउन लागु गरेपछी अहिले सम्म यूनाइटेड मिसन अस्पताल तानसेनले ३ हजार ७ सय २ जनाको उपचार गरेको छ ।

बहिरंग र आकस्मिक सेवातर्फ ३ हजार २ सय २५ जनाको उपचार गरेको युनाईटेड मिसन अस्पताल तानसेनले जनाएको छ । त्यस्तै अन्तरंग तर्फ ४ सय ४ जना भर्ना गरेर उपचार गरेको छ । जसमध्ये अहिले ९१ जना भर्ना भई उपचार गराईरहेका छन् । मिसन अस्पतालले निमोनिया भएको थप एक जनाको उपचार गरि डिस्चार्ज गरिसकेको छ ।

कोरोना भाईरसको संक्रमणका बेला जोखिम मोलेर सेवा गर्ने मिसन अस्पताललाई विरामीहरुले धन्यवाद दिएका छन् । तानसेन नगरपालिका वडा नं. ३ की शान्ति बस्यालले धेरै निजी क्लिनिकहरु संकटको बेला बन्द गरेर जिम्मेवारी बाट पन्छिएको भन्दै जिम्मेवारी बोध गर्ने मिसन अस्पताललाई धन्यवाद दिनुभयो ।

“अस्पताल भनेकै दुख पर्दा चाहिने त हो नी ।” बस्यालले भन्नुभयो । “दुखको बेला भाग्ने र सजिलो अवस्थामा पैसा कुम्ल्याउनेलाई कसरी अस्पताल भन्नु ?” जस्तोसुकै परिस्थितमा पनी नागरिकहरुको स्वास्थ्यको ख्याल गर्ने अस्पतालको सबैले प्रशंसा गर्ने बस्यालको भनाई थियो ।

जिल्ला प्रशाशन कार्यालय पाल्पाले सबै अस्पतालमा ज्वरो क्लिनिक सञ्चालन गर्न निर्देशन गरेपछी युनाईटेड मिसन अस्पतालले पनी ज्वरो क्लिनिक सञ्चालन गरेको थियो । ज्वरो क्लिनिकमा ७२ जनाको उपचार गरि पठाईएको अस्पतालका प्रसासकिय अधिकृत तथा सुचना अधिकारी जिवन भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।

मिसन अस्पतालले स्वास्थ्यकर्मीहरुलाई सुरक्षित तरिकाले रहन अनुरोध गर्दै थप विरामीहरुको सेवा गर्न अनुरोध गरेको छ ।