सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन कृषि क्षेत्रका युवाहरुको सफलताको कथा समेटिएको पुस्तक ‘कर्म’ विमोचन ‘यूवा पुस्ता पत्रकारीतामा आउन जरुरी छ’ : प्रेस चौतारी केन्द्रिय सचिव आचार्य तानसेनका एक सय दश पसलमा अनुगमन, ६३ हजार रुपैंयाको सामग्री जफत गरि नष्ट तानसेन नगरपालिका र विद्युत प्राधिकरण पाल्पा बीच न्यूनतम विद्युत महशुल छुट सम्बन्धी सम्झौता

तानसेनको कोरोना रोकथाम राहत कोषमा प्रभु बैंकको सहयोग


विजयकुमार बौडेल – 
चैत २७ – तानसेन नगरपालिकाको कोरोना भाईरस रोकथाम राहत कोषमा प्रभु बैंक पाल्पा शाखाले सहयोग गरेको छ ।

बैंकले कोरोना भाईरस संक्रमण रोकथामको लागी स्थानिय तहलाई सहयोग स्वरुप पचास हजार रुपैंया सहयोग गरेको हो । तानसेन नगरपालिकाले कोरोना भाईरस संक्रमण रोकथामको लागी राहत कोष स्थापना गरि विभिन्न संघसंस्था तथा नागरिकहरुलाई सहयोगको लागी अनुरोध गरेको थियो ।

कोरोना भाईरस संक्रमण कम गर्न सरकारले लकडाउन लागु गरेपछी स्वास्थ्य क्षेत्रमा प्रयोग गर्न र विपन्न परिवारलाई राहत दिनको लागी तानसेन नगरपालिकाले राहत कोषको स्थापना गरेको तानसेन नगरपालिकाका मेयर अशोक कुमार शाहीले बताउनुभयो । मेयर शाहीले राष्ट्रिय विपत्तिमा संघिय सरकार, प्रदेश सरकार र स्थानिय तहले मात्र पहल गरेर पुरा नहुने भन्दै अन्य संघसंस्था र व्यक्तिलाई पनी सहयोग गर्न अनुरोध गर्नुभयो ।

प्रभु बैंक पाल्पा शाखाका प्रवन्धक म्यानेजर केशब नेपालले चेक हस्तान्तरण गर्दै बैंकले राष्ट्रिय विपत्तिमा सामाजिक उत्तरदायित्व पुरा गरेको बताउनुभयो । नेपालले नागरिकहरुको सुरक्षाका लागी स्थानिय तहहरुले सक्दो पहल गरेको भन्दै सबैले सघाउनुपर्ने बताउनुभयो ।
राहत कोषमा एसिया फाउण्डेसनका चुरामणी पोखरेलले पनी पाँच हजार एक सय रुपैंया सहयोग गर्नुभएको छ । पोखरेलले विश्व नै संकटमा परेको बेला सक्दो सहयोग गर्नु मानविय धर्म पनी भएको भन्दै सबैलाई सशयोगको लागी अनुरोध गर्नुभयो ।

मेयर शाहीले सामाजिक उत्तरदायित्व पुरा गरेको भन्दै सहयोग गर्ने सबैलाई धन्यवाद व्यक्त गर्नुभयो ।