सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

पाल्पामा क्रियाशिल ३६ जना पत्रकारको आरडिटि परिक्षण

विजयकुमार बौडेल – 
जेठ ८ – पाल्पाका क्रियाशिल पत्रकारहरुको आरडिटि परिक्षण गरिएको छ ।

जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय र नेपाल पत्रकार महासंघ पाल्पाको समन्वयमा जिल्लाभरका सक्रिय ३६ जना पत्रकारहरुको आरडिटि परिक्षण गरिएको हो । नेपाल पत्रकार महासंघ पाल्पाले जोखिम मोलेर काम गर्ने पत्रकारहरुको आरडिटि परिक्षण गर्न समन्वय गरेको हो ।

पाल्पा शाखाका अध्यक्ष राजेशकुमार अर्यालले पहिलो चरणको परिक्षणमा सबैलाई समावेश गर्न नसकेको भन्दै बाँकी पत्रकारहरुलाई पुनः अर्को पटकमा प्रयास गर्ने बताउनुभयो । अर्यालले कोरोना संक्रमणको बेला पनी जोखिम मोलेर नागरिकलाई सहि सुचना दिन लागीपर्ने पत्रकारहरुको आरडिटि परिक्षणलाई प्राथमिकता दिएको बताउनुभयो ।

“अफ्ठेरो परिस्थितिमा पनी नागरिकलाई सुचना दिनका लागी खटेका पत्रकारहरुको सुरक्षामा नेपाल पत्रकार महासंघ पाल्पा साखा सधै सचेत र सतर्क छ ।” अध्यक्ष अर्यालले भन्नुभयो । “आफु निकै सुरक्षित र सजग भएर निर्धक्कका साथ नागरिकका अप्ठेराका विषयमा रिपोर्टिङ गर्नुस् । तपाईंलाई जुनसुकै बेला परेको अप्ठेरोमा पाल्पा साखा साथमा छ ।”

पाल्पाली पत्रकारहरुले सजग र सतर्क रहेर नागरिकका जुनसुकै समस्या र स्थानिय तहका कामका विषयमा रिपोर्टिङ गरिरहेको अध्यक्ष अर्यालको भनाई थियो ।

बरिष्ट पत्रकार मेघराज शर्माले कोरोना संक्रमणको यो अवस्थामा नागरिकलाई सहि सुचना दिने पत्रकारहरुको आरडिटि परिक्षण गर्न महासंघले खेलेको समन्वयकारी भुमिका प्रशंसनिय भएको बताउनुभयो । शर्माले सबै पत्रकारहरुको सचेत र सतर्क रहेर रिपोर्टिङ गर्न अनुरोध गर्नुभयो ।

जनस्वास्थ्य कार्यालय पाल्पका निमित्त प्रमुख विश्वनाथ न्यौपानेले फिल्डमै गएर रिपोर्टिङ गर्ने पत्रकारहरुको आरडिटि परिक्षण प्राथमिकताका साथ गरिएको बताउनुभयो । स्वास्थ्य कार्यालय पाल्पाका ल्याब टेक्निसियन मधुसुधन भट्टराईले पत्रकारहरुको आरडिटि परिक्षण गर्नुभएको हो । भट्टराईले सबै पत्रकारहरुलाई सानो सानो कुरामा पनी सजग र सतर्क रहेर काम गरे कोरोना भाईरस संक्रमण बाट जोगिने बताउनुभयो ।

नेपाल पत्रकार महासंघ पाल्पा साखाले रिपोर्टिङमा हिँड्ने पत्रकारहरुको सुरक्षाका लागी आवश्यक मास्क र सेनिटाईजर उपलब्ध गराईरहेको छ । महासंघले पत्रकारहरुको पिसिआर परिक्षणका लागी पनी विभिन्न निकायहरु संग समन्वय गरिरहेको जनाएको छ ।