सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

रिब्दीकोटमा प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम सुरु

विजयकुमार बौडेल – 
२७ जेठ – रिब्दीकोट गाउँपालिकाले पर्यटकिय क्षेत्रको सरसफाई तथा मर्मत सुधारलाई प्राथमिकता दिएर प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम सुरु गरेको छ ।

रिब्दीकोट गाउँपालिकाले जलेश्वर क्षेत्रको पर्यटकिय विकासका लागी प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम अन्र्तगतका कामदारहरुलाई सरसफाई तथा मर्मत सुधारलाई प्राथमिकता दिएर काम सुरु गरेको हो । स्थानिय तहमा जनप्रतिनिधि निर्वाचित भईसकेपछी रिब्दीकोट गाउँपालिकाले पर्यटकिय क्षेत्र जलेश्वरलाई प्रमुख प्राथमिकता दिएर योजना सञ्चालन गरिरहेको छ ।

गाउँपालिका अध्यक्ष नारायण बहादुर जिसीले जलेश्वरमा १ सय ८ गौमुखी धारा र १ सय ८ शिवलिङग निर्माणको अन्तिम चरणमा पुगेको जानकारी दिनुभयो । गाउँपालिका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत ऋषिराम अर्जेलले ८ वटै वडामा प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम सञ्चालन हुने जानकारी दिनुभयो । प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम अन्र्तगत रिब्दीकोटमा ४८ लाख रुपैंया बराबरको काम गरिने प्रमुख अर्जेलले जानकारी दिनुभयो ।

पर्यटकिय क्षेत्र संगै रिब्दीकोट गाउँपालिकाले प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रमलाई सडकको ढलभल सुधारलाई समेत प्राथमिकता दिएर काम गरिरहेको छ । खस्यौली र रिब्दीकोटको टावर नजिकै ढलभल र सडक सुधारको काम भईरहेको गाउँपालिका अध्यक्ष जिसीले बताउनुभयो ।
रिब्दीकोट गाउँपालिकाले आयमुलक र वृक्षारोपणमा समेत प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने भएको छ ।

बागबानी, कृषी कार्यालय र जिल्ला बन कार्यालय संग समन्वय गरेर टिमुर, अमृसोलगाएत घाँस तथा फलफुलका विरुवा रोपण गरेर आम्दानीमुलक कार्यक्रम गर्ने गाउँपालिकाले जनाएको छ । विदेशबाट आएका तथा विपन्न र श्रम गर्न चाहनेहरुलाई रोजगार कार्यक्रममा प्राथमिकता दिएको गाउँपालिका अध्यक्ष जिसीले बताउनुभयो । जलेश्वरमा ६७ जना र हार्थोकमा ४० जनाले काम सुरु गरेर आजबाट कार्यक्रमको सुरुवात गरिएको हो ।