सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

तिनाउ गाउँपालिकाले ल्यायाे एम्बुलेन्स

दाेभान । तिनाउँ गाउँपालिकाले पालिकाभित्रका बिरामीहरुका लागि सहुलियत हुने गरी एम्बुलेन्स सेवा संचालनमा ल्याएको छ ।

गाउँपालिकाले खरिद गरेकाे एम्बुलेन्स सिद्धबाबा मन्दिरमा विश्वकर्मा पूजा गरी सञ्चालनमा ल्याइएकाे हाे । नेपाल सरकारकाे राजश्व छुटमा गाउँपालिकाले खरिद गरेकाे एम्बुलेन्सकाे सञ्चालन र व्यवस्थापन नेपाल रेडक्रस साेसाइटी तिनाउँ उपशाखाले गर्ने भएकाे छ ।

प्रदेश सभा सदस्य तुलाराम घर्ती मगर, गाउँपालिकाका अध्यक्ष ओमबहादुर घर्ती, उपाध्यक्ष दमयन्ती थापा, प्रबक्ता राजेश श्रेष्ठ, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत दामोदर भण्डारी लगायतले सिद्धबाबा मन्दिरमा उद्घाटन गर्नुभयो । प्रमुख अतिथि घर्तीले दुर्गमका जनतालाई स्वास्थ्य सेवा प्रदान गर्न एम्बुलेन्सले सहयोग गर्ने विश्वास व्यक्त गर्नुभयाे ।

गाउँपालिकाका अध्यक्ष ओमबहादुर घर्तिले तिनाउ गाउँपालिकामा रहेका विकट बस्तीहरुमा विरामीलाई सहज यातायात सुविधा दिन सकियाेस् भनेर एम्बुलेन्स खरिद गरिएकाे बताउनुभयाे ।  समयमै अस्पताल वा स्वास्थ्य केन्द्रहरुमा पुर्याउन नसक्दा अकालमा गर्भवती र बिरामीकाे मृत्यु हुने अवस्थालाई न्यूनिकरण गर्न एम्बुलेन्सले सहयाेग पुग्ने अध्यक्ष घर्तीकाे विश्वास रहेकाे छ ।

एम्बुलेन्स गरिदका लागि गाउँपालिकाले गत आर्थिक वर्षमा १० लाख तथा यस चालु आर्थिक वर्षमा ५ लाख रुपैयाँ विनियोजन गरेको थियो ।