सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव टेलिभिजन पाठशालाका शिक्षक सम्मानित भगवती जात्रा मनाइयाे, व्यवस्थापन सुधारकाे खाँचाे दमकडाका ३६ शिक्षकको निशुल्क कोरोना बीमा जडिबुटी सहकारीले झुम्सामा तितेपातीको तेल निकाल्न थाल्यो पाल्पामा कोरोना संक्रमित शुन्यमा झर्याे

बुटवल तानसेन सडक एकतर्फी सञ्चालन हुने

पाल्पा । तिनाउ गाउँपालिकाको दोभान बजार नजिकै भासिकको सडक मर्मत गरी केहीबेरमा एकतर्फी रुपमा सञ्चालन हुने भएको छ ।

प्रमुख जिल्ला अधिकारी रमेश न्यौपानेसहितको टोलीले आज बिहान तानसेनदेखि सिद्धबाबासम्मको स्थलगत अनुगमन गरी सडक तत्काल मर्मत गर्न निर्देशन दिएको हो । सडक कार्यालयका इन्जिनियर शिव खत्रीले ठूला र लोड गाडी ट्रायल गरेर चलाएपछि अरु सबै गाडीहरु सञ्चालन गर्न दिने बताउनुभयो ।

प्रमुख जिल्ला अधिकारी न्यौपानेले तानसेन बुटवल सडक खण्डको ४ स्थानमा पहिरो र ३ स्थानमा सडक भासिएको अवस्था देखिएको बताउनुभयो । पहिरो पन्छाउने र भासिएको स्थानमा सडक सुधार गरी तत्काल एकतर्फी रुपमा भए पनि ठूला सवारी साधन सञ्चालन ल्याउने तयारी भएको छ । स्थलगत अनुगमन टोलीमा प्रहरी उपरीक्षक दिपकराज खरेल र सडक डिभिजन कार्यालयका इन्जिनियर शिवु खत्रीलगायत हुनुहुन्थ्यो ।

केही दिनदेखि परेको अविरल वर्षाका कारण सिद्धार्थ राजमार्गको दोभान बजार नजिक सडक भासिएपछि ठूला गाडी सञ्चालनमा अवरोध भएको छ । सडक तिनाउ खोलाको किनारपट्टी करिव ३० मिटर भासिएको छ । झुम्सा, चौविस माइल क्षेत्रमा पनि सडक भासिएको छ ।

 

कालोपत्रे सडकमा प्वाल र चर्चरी चिरा परेपछि जिल्ला प्रशासन कार्यालयले ठूला सवारी साधन सञ्चालनमा रोक लगाएको हो । साना गाडीहरु भने नियमित चलिरहेका छन् । गुल्मी, अर्घाखाँची, स्याङजा, बाग्लुङ, पर्वत र कास्की जाने आउने मालबहाक गाडीहरु हिजोदेखि सडकमा रोकिएका छन् ।