सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

पीपलडाँडाकाे पहिरो पन्छाउने क्रम जारी, मानिस अझै फेला परेन

पाल्पा । रम्भा गाउँपालिका ३ पीपलडाँडामा एक जना पुरुषलाई पहिरोले च्यापिएको आशंकामा सशस्त्र प्रहरीले खोजी कार्यलाई जारी राखेको छ ।

शिखरडाँडाको पहिरोमा पीपलडाँडाका ३३ वर्षिय राजकुमार थापा मगर च्यापिएको आशंकामा स्थानीय बासिन्दा, नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी र नेपाली सेनाले खोजी तथा उद्दार कार्य गरेका छन् । राजकुमार थापा दाउरा काट्न हिडेको र हालसम्म सम्पर्क बिहिन भएकाले पहिरोले च्यापेको आंशका गरिएको हो । शिखरडाँडामा सुख्खा पहिरो खसेको स्थान नजिकै दाउराको भारी भेटिएको छ ।

 

सशस्त्र प्रहरी बल पाल्पाका प्रहरी नायव उपरीक्षक अरुणकुमार सिंहले उद्दारका सामग्रीसहित विगत ६ दिनदेखि सशस्त्र प्रहरी निरीक्षक हिराबहादुर बोहोराको नेतृत्वमा खोजी र उद्दार कार्य जारी राखेको बताउनुभयो । पहिरो गएको ठाउँ साँघुरो र भिरालो भएकाले डोजर र स्क्याभेटर प्रयोग गर्न मिलेको छैन । प्रहरी र स्थानीय जनताले गैटी कोदालोले खन्दा खोजीमा ढिलाई भएको सशस्त्र प्रहरी निरीक्षक हिराबहादुर बोहोराले जनाकारी दिनुभयो ।

 

 

 

 

जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाले पहिरोको जटिलतालाई मध्येनजर गरेर विपद् व्यवस्थापनमा तालिम प्राप्त सशस्त्र प्रहरीको टोली झिकाइएको हो । सेना प्रहरीसँगै स्थानीय समुदायले खाेजी कार्यमा निरन्तर सघाएका छन् । बोहोरा सशस्त्र प्रहरी बल विपद् व्यवस्थापन तालिम शिक्षालय कुरिनटारमा कार्यरत हुनुहुन्छ ।