सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

रम्भाको फोक्सिङ्गकोट पहिलो बालमैत्री वडा घोषणा

एवत सारु, फोक्सिङ्गकोट । रम्भा गाउँपालिका वडा नं. २ फोक्सिङ्गकोटलाई पाल्पा जिल्लाकै पहिलो बालमैत्री वडाको रुपमा घोषणा गरिएको छ ।

लुम्बिनी प्रदेश सभासद नारायणप्रसाद आचार्यले घोषणा पत्र अनावरण गरी फोक्सिङ्गकोटलाई बालमैत्री वडा घोषणा गर्नुभयो । रम्भा गाउँपालिकाको वडा नं. २ फोक्सिङ्गकोटले तोकिएका मापदण्ड पुरा गरेको देखिएपछि बालमैत्री वडा घोषणा गरिएको गाउँपालिकाका अध्यक्ष विष्णुप्रसाद भण्डारीले बताउनुभयो ।

कार्यक्रममा शिक्षा विकास तथा समन्वय इकाइ प्रमुख रमेशराज पौडेल, रम्भा गाउँपालिका अध्यक्ष विष्णुप्रसाद भण्डारी, उपाध्यक्ष राधादेवी श्रेष्ठ, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कृष्णप्रसाद ढकाल, बालअधिकारकर्मी शालिकराम पाण्डेलगायतले बालबालिकाको सर्वाङ्गीण विकासले मात्र देशको समग्रमा विकास हुने भएकोले बालबालिकाको चौतर्फी विकासको लागि सबैले आआफ्नो तर्फबाट सकारात्मक भूमिका खेल्नुपर्ने बताउनुभयो ।

कार्यक्रममा बालमैत्री स्थानीय शासन लागू गर्न महत्वपूर्ण भूमिका खेल्ने संघसंस्था तथा व्यक्तिहरुलाई सम्मान पत्रद्वारा सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रममा बाल क्लबका तीर्थबहादुर पाँडे, शान्ती सिंजाली, सुष्मा सूर्यवंशी लगायतले बालबालिकाहरुको संगठनमा आबद्ध पश्चात भएको परिवर्तनबारे बोल्नुभएको थियो । रम्भा गाउँपालिकाका श्रोत व्यक्ति काशीराम बस्याल, धनकला थापा, जनविकास पाल्पाका निर्देशक देवीलाल लामिछाने लगायतले बालबालिकाको सर्वाङ्गीण विकासकोलागि अनुकूल वातावरण तयार गर्नु पर्ने बताउनुभयो । कार्यक्रममा बालबालिकाहरुले बाल नृत्यका साथै बालअधिकार सम्बन्धी प्लेकार्डसमेत प्रर्दशन गरेका थिए ।

कार्यक्रम रम्भा गाउँपालिका प्रशासन शाखा प्रमुख भक्तुजङ्ग रानको संचालन तथा बालमैत्री स्थानीय शासन समितिका संयोजक एवम वडा अध्यक्ष उमानसीं सारुको अध्यक्षतामा चलेको थियो ।