सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

वरिष्ठ पत्रकार कसजूलाई राष्ट्रिय पत्रकारिता पुरस्कार

पाल्पा । नेपाल पत्रकार महासंघ, पाल्पाले वरिष्ठ पत्रकार विनयकुमार कसजूलाई मरणोपरान्त राष्ट्रिय पत्रकारिता पुरस्कार प्रदान गरेको छ।

नेपाल पत्रकार महासंघको ६६औं स्थापना दिवसका अवसरमा तानसेनमा आयोजित कार्यक्रममा कसजूको जीवनसाथी गंगादेवी कसजूलाई नगद ५० हजार, दोसल्ला र प्रमाणपत्र हस्तान्तरण गरिएको हो। कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि लुम्बिनी प्रदेशका प्रदेशसभा सदस्य नारायणप्रसाद आचार्यले पुरस्कार प्रदान गर्नुभयो । २०४० सालमा सत्य साप्ताहिक पत्रिका प्रकाशनमा ल्याएका कसजूले प्रजातन्त्र पुनस्थापनापछि २०५० सालमा विकास पत्रकारिताका लागि ‘देउराली’ पत्रिका प्रकाशनमा ल्याउनुभएको थियो । राष्ट्रिय सूचना आयोगको पहिलो प्रमुख आयुक्त हुनुभएका कसजूका सूचना सञ्चार, पत्रकारिता, लघुकथा र बालसाहित्य विधामा दर्जनौं किताब प्रकाशित छन् ।

यसैगरी नेपाल पत्रकार महासंघ, पाल्पा शाखालाई संस्थागततर्फको राष्ट्रिय पत्रकारिता पुरस्कार प्रदान गरिएको छ । पुरस्कारको राशी नगद ५० हजार रूपैयाँ रहेको छ । लेखक तथा पत्रकार नीलकण्ठ न्यौपानेलाई विकास पत्रकारिता पुरस्कार प्रदान गरिएको छ । यसको राशी नगद २५ हजार रूपैयाँ रहेको छ। नेपाल पत्रकार महासंघ पाल्पाका पूर्वसभापति गोविन्द भट्टराइले पुरस्कृत व्यक्तिहरूको चिनारी र पुरस्कारको स्थापनाका प्रसंगबारे प्रकाश पार्नुभयो ।

प्रदेशसभा सदस्य नारायणप्रसाद आचार्य, अर्का प्रदेशसभा सदस्य वीरबहादुर राना, तानसेन नगरपालिकाका प्रमुख अशोक कुमार शाही, प्रमुख जिल्ला अधिकारी योगेन्द्रप्रसाद पाण्डेय, वरिष्ठ पत्रकार मेघराज शर्मा, लुम्बिनी मेडिकल कलेजका कम्पनी सचिव निर्दोष खनाल, त्रिभुवन बहुमुखी क्याम्पसका क्याम्पस प्रमुख टंक भट्टराई, पत्रकार महासंघ पाल्पाका पूर्वसभापति झपेन्द्र गैरे, भगवान भण्डारी लगायतले कसजू र सम्मानित व्यक्तिले पत्रकारिताबाट पाल्पामा पुर्याएको योगदानबारे चर्चा गर्नुभएको थियो। गंगा कसजू, नीलकण्ठ न्यौपानेले पुरस्कार प्रदान गरेकोमा महासंघलाई धन्यवाद दिनुभयो ।

तानसेनस्थित लुम्बिनी मेडिकल कलेजले पत्रकारिता क्षेत्रमा योगदान दिएकालाई सम्मान गर्न महासंघ पाल्पामा ७ लाख अक्षयकोष स्थापना गरेको छ । कार्यक्रम सचिव किरण कौशलको सञ्चालन, उपाध्यक्ष भरत शर्माको स्वागत र अध्यक्ष राजेशकुमार अर्यालको अध्यक्षतामा चलेको थियो ।