सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव बैंक ब्याजदर विरुद्ध अर्थमन्त्रीलाई उद्योग वाणिज्य संघ पाल्पाको ज्ञापन पत्र प्रेस चौतारी पाल्पाकाे घुम्ती बैठक रम्भामा सम्पन्न तिनाउमा लैंगिक सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न इन्फिनिटि लघुवित्तको व्यवसायिक तरकारी खेती तालिम सम्पन्न हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन

नेतृत्व त्रैमासिकको पहिलो अंक सार्वजनिक

विजयकुमार बौडेल – 

३० भाद्र – नेतृत्व मिडिया प्राईभेट लिमिटेड द्धारा सञ्चालित नेतृत्व त्रैमासिकको पहिलो अंक सार्वजनिक गरिएको छ ।

नेपाल पत्रकार महासंघको समन्वयमा महासंघकै सभाहलमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि नेतृत्व त्रैमासिकको पहलिो अंक सार्वजनिक गरिएको हो । जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख टंकनाथ खनाल, त्रिभुवन बहुमुखी क्याम्पसका प्रमुख टंक प्रसाद भट्टराई, तानसेन बहुमुखी क्याम्पसका प्रमुख पुष्करराज रेग्मी, नेपाल पत्रकार महासंघ पाल्पा शाखाको अध्यक्ष रेखीराम रानालगाएतले पहिलो अंक सार्वजनिक गर्नुभएको हो । सार्वजनिक कार्यक्रममा प्रमुख अतिथी जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख टंकनाथ खनालले नेतृत्व त्रैमासिक पठनिय र दस्तावेजको रुपमा प्रयोग गर्न सकिने खालको भएको बताउनुभयो । खनालले पाल्पामा यस्ता खालका पत्रिका कमै मात्रामा प्रकाशन हुने गरेको भन्दै निरन्तरताको शुभकामना व्यक्त गर्नुभयो ।

कार्यक्रममा त्रिभुवन बहुमुखी क्याम्पसका प्रमुख टंक प्रसाद भट्टराईले पछिल्लो समय नेपाली भाषामा बाह्य शक्तिको आक्रमण हुँदै गईरहेको भन्दै पत्रकारीता र पत्रकारहरुले यसको बचावटमा लाग्नुपर्ने बताउनुभयो । त्यस्तै तानसेन बहुमुखी क्याम्पसका प्रमुख पुष्करराज रेग्मीले पछिल्लो समय हरेक व्यक्ति र प्रकाशनहरुमा राजनैतिक आस्थाको गन्ध आउने गरेको देखिएपनी नेतृत्व त्रैमासिकमा समावेशी आलेख रहेको बताउनुभयो ।

पहिलो अंकको चर्चा गर्दै लेखक तथा साहित्यकार टंक पन्तले समाचारमुलक भन्दा पनी दस्तावेजको रुपमा प्रयोग गर्न सकिने भन्दै आगामी दिनमा थप सफलताको शुभकामना व्यक्त गर्नुभयो । कार्यक्रममा गोपाल प्रसाद बश्याल, कृष्ण कार्की, देव पचभैया, माधव अर्याल, भिमसेन कार्की, भरत शर्मालगाएतका विभिन्न पत्रकार, लेखक तथा साहित्यकारहरुले नेतृत्व त्रैमासिकको सफलताको कामना गरेका थिए ।

कार्यक्रममा नेतृत्व त्रैमासिकका प्रकाशक तथा सम्पादक गोविन्द भट्टराईले धेरै बर्ष पहिले नेतृत्व सञ्चालन हुँदा विभिन्न खोजमुलक विषयबस्तु समेटिने गरेको स्मरण गर्नुभयो । नेतृत्व २०५५ सालमा सञ्चालित थियो । बिशेष कारणवश त्यसको निरन्तरता नभएको भन्दै पुनः यसको निरन्तरता दिन लागिएको र यसमा सबैको सहयोगको अपेक्षा राखेको सम्पादक भट्टराईले बताउनुभयो ।