सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

तानसेन नगरपालिकाकाे ८० प्रतिशत याेजना सम्पन्न हुँदा १५ प्रतिशत मात्र फरफारक

विजयकुमार बौडेल –
बोली । १ जेठ – तानसेन नगरपालिकाको चालु आर्थिक बर्षका योजनाहरु मध्ये ८० प्रतिशत याेजना सम्पन्न भएपनी १५ प्रतिशत मात्र योजना पुर्ण रुपमा फरफारक भई सम्पन्न भएका छन् ।


कुल ५ सय ३१ योजना मध्ये ८० वटा योजना मात्र पुर्ण रुपमा सम्पन्न भएका हुन् । जसमध्ये ८ वटा योजनाको सम्झौता हुन बाँकी नै छ । अधिकांश योजनाहरु सम्पन्न भईसकेका र कागजी रुपमा मात्र फ¥छ्यौट हुन बाँकी रहेको तानसेन नगरपालिकाका योजना अधिकृत भरत आचार्यले जानकारी दिनुभयो । भौतिक पुर्वाधार तर्फका धेरैजसो योजना सम्पन्न भईसकेको भएपनी कागजी प्रक्रिया पुरा नभएको कारणले सम्पन्न प्रतिशत कम देखिएको अधिकृत आचार्यले बताउनुभयो ।


तानसेन नगरपालिकाका नगरप्रमुख असोक कुमार शाहीले उपभोक्ता समितिका पदाधिकारीहरु आर्थिक बर्षको अन्तिममा आएर मात्र कार्यको गती बढाउने गरेको भन्दै यो बर्ष कती कार्य सम्पन्न हुन्छ भनेर यो महिनाको अन्तिममा मात्र भन्न सकिने बताउनुभयो । सबै उपभोक्ता समितिहरुलाई समयमै कार्य सम्पादन गर्न अनुरोध गर्दै शाहीले जेष्ठ महिना भित्रै सबै योजना सम्पन्न गर्ने गरि कार्य गरेको बताउनुभयो ।


तानसेन नगरपालिका र प्रदेश सरकारको लगानीमा बतासेडाँडा देखी सिमलबोट, बौघागुम्बा छेर्लुङ देखी कालीगण्डगी करीडोर मोटरबाटो, प्रदेशको एकल लगानीमा श्रीनगर डबली, नगरपालिका र सांसद विकास कोषको लगानीमा नयाँपाटी सारेम दमकडा मोटरबाटो, सेतीपोखरी गुफाचौर मोटरबाटो सञ्चालनमा रहेका छन् । यि सबै योजनाहरु बहुबर्षिय योजना हुन् । ३ बर्षभित्र सम्पन्न हुने गरि सबै बहुबर्षिय योजनाहरु सञ्चालनमा रहेको नगरप्रमुख असोक कुमार शाहीले बताउनुभयो ।


त्यस्तै तानसेन नगरपालिका र प्रदेश सरकारको संयुक्त लगानीमा टुँडिखेल स्तरोन्नतीको कार्य सञ्चालन भईरहेको छ । टुँडिखेल स्तरोन्नती बहुबर्षिय योजना अव आउने आर्थिक बर्षमा सम्पन्न हुने गरी कार्य भईरहेको तानसेन नगरपालिकाले जनाएको छ ।