सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

तानसेन वनदेवी क्षेत्रको सडक बिस्तार

पाल्पा । जेठ १३ – तानसेन नगरपालिकाले तानसेन तम्घास सडकको बनदेवी टक्सार खण्डमा सडक बिस्तारको काम आरम्भ गरेको छ ।


जिल्ला सदरमुकाम तानसेनबाट गुल्मी अर्घाखाँची जाने सडक साँघुरो भएकाले बिस्तारको काम अगाडि बढाएको नगरपालिकाका प्रमुख अशोककुमार शाहीले बताउनुभयो । सडक बिस्तार गर्न नगरपालिकाले ४० लाख बजेट विनियोजन गरेको र उपभोक्ता समितिमार्फत् चौडा बनाउने कार्य धमाधम भइरहेको छ । बिस्तार गर्न २\३ वटा डोजर स्क्याभेटरले काम गरिरहेका छन्, तार जाली भर्ने काम पनि हुँदैछ ।


सदरमुकाम प्रवेशद्वार र बजार क्षेत्रका सडक साँघुरो भएर सडक जाम हुने, ट्राफिक चाप व्यवस्थित गर्न कठीन हुने र पैदल यात्रीलाई समेत समस्या पर्न थालेको छ । कार्यालय समयभित्र बजारमा गाडी जाम हुने र विद्यार्थीहरु स्कुल जाने र निस्कने बेलामा समस्या हुने गरेको छ । नेकपाका नेता नेत्र पाण्डेयले विकासको मुख्य अंग भनेकै सडक भएकाले मुख्य सडक मापदण्ड वमोजिम बनाउन सबै नागरिकले सहयोग गर्नुपर्ने बताउनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, ‘म दिनदिनै बसेर काम हेरिरहेको छु । तानसेनको विकास चाहने, पर्यटकीय केन्द्र बनाउने हो भने यस्तै ठूला र स्तरीय सडक बनाउनुको विकल्प छैन ।’

यसअघि नगर कार्यपालिकाको बैठकले हुलाङ्दी ढुंगाखानी सडक खण्ड केन्द्र भागबाट दायाँबायाँ १०\१० मिटर रेखांकन गरी चौडा पार्ने प्रक्रिया अगाडि बढाउने निर्णय गरेको थियो । निर्णयपछि सडक छेउ घर आवास भएका व्यक्तिहरुले सडकको चौडाई ९ मिटर मात्र कायम गर्नुपर्ने माग गरेका थिए । नगरपालिकाले स्थानीय शासन ऐन वमोजिम हुलाङ्दी ढुंगाखानी सडकको चौडाई १०\१० मिटर कायम गरेपछि करिव २ सय घर प्रभावित हुने अनुमान गरिएको छ ।