सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव तानसेन नगरपालिकाकाे नगरसभा सम्पन्न प्रधानमन्त्री ओली लोकप्रिय हुने डरले प्रचण्ड षडयन्त्रमा उत्रिए : मुख्यमन्त्री पोखरेल निजी विद्यालय सञ्चालकको लगानी छिट्टै फिर्ता हुन्छ :अध्यक्ष थापा भूकम्प सुरक्षा दिवसका अवसरमा संयुक्त अभ्यास बहुसञ्चार केन्द्र परिचय

छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार

विजयकुमार बौडेल –
माघ १६ – वैदेशिक रोजगारका क्रममा ज्यान गएपछी पाल्पा झिरुबासका चम्पी बयम्बु र टेक बहादुर बयम्बुको जिउने आधार नै हरायो ।

उमेर छँदैको छोरा वैदेशिक रोजगारको क्रममा ज्यान गएपछी बुढा बाबुआमालाई छोरा गुमाउनुको पिडा संगै आर्थिक अभाव समेत झेल्नु पर्यो । छोराको जिवन विमा बुढा बाबुआमाको सहारा बन्यो । नेशनल लाईफ ईन्स्योरेन्स कम्पनी लिमिटेडबाट छोराले गरेको जिवन विमा वापत बयम्बु परिवारले १४ लाख रुपैंयाको चेक बुझे । छोरा गुमाएको पिडा त एकातिर छँदै थियो तर छोराको विमा जिवन जिउने र अनिवार्य आवश्यकता पुरा गर्नको लागी राहत भयो ।

त्यस्तै रामपुर नगरपालिका वडा नं. ६ निवासी पिताम्वर ढकालको असामयिक निधन भएपछी उहाँकी श्रीमती जानकी देवी ढकालले २ लाख ६७ हजार ४ सय ५० रुपैँयाको चेक बुझ्नुभयो । त्यस्तै झिरुवास कै झनीसरा रानाले पनी श्रीमान भुवन सिं राना निधन भएपछी उहाँको नाममा रहेको जिवन विमा वापतको १ लाख ४३ हजार १ सय रुपैँयाको चेक बुझ्नुभयो ।

कम्पनी मुख्य व्यवसाय प्रवन्धक संगिता भट्टराईले जिवन विमा गरेका व्यक्तिको असामयिक निधन हुँदा परिवारको विचल्ली हुने भएकाले जिवन विमा आवश्यक भएको बताउनुभयो । नेशनल लाईफ इन्स्योरेन्स कम्पनी लिमिटेडले एकै दिन तिनवटा मृत्यु दावी भुक्तानी गरेको छ ।