सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

सराई यूवा क्लव तात्यो राहत वितरणमा


माया बस्याल 
चैत १९ – सराई युवा क्लवले माथागढी ३ कसेनीका गरिव तथा श्रमिक परिवारलाई खाद्यान्न तथा तरकारी राहत वितरण गरेको छ ।

विश्वव्यापी रुपमा फैलिएको कोरोना भाईरसको संक्रमण बाट बँच्न सरकारले लागु गरेको लकडाउनबाट प्रभावित गरिव तथा मजदुर परिवारलाई राहत वितरण गरेको हो । माथागढी वडा नं. ३ को कार्यालय, सराई युवा क्लव र स्वास्थ्य चौकी कसेनीको सहकार्यमा स्थानिय व्यापारीहरुको सहयोगमा राहत संकलन गरि वितरण गरेको हो ।

गाउँपलिका उपाध्यक्ष निर्मला भट्टराईले स्थानिय तहको तर्फबाट पनि सहयोग ल्याउन पहल चालिएको भन्दै थप सहयोग गर्ने युवा क्लवलाई धन्यवाद व्यक्त गर्नुभयो । माथागढी ३ का अतिविपन्न श्रमजीवी १३० परिवार मध्ये आज ३२ घरपरिवारलाई सामग्री वितरण गरिएको छ । एक परिवारलाई १ किलो दाल, २ किलो आलु, १ पोका नुन, १ पोका तेल, २० किलो चामल, काउली, बन्दा, सोयाविनलगाएतका सामग्री वितरण गरिएको हो ।

दैनिक रुपमा ज्यालादारी गरेर छाक टार्ने परिवारलाई अप्ठेरो नहोस् भनी राहत संकलन र वितरण गरिएको वडाध्यक्ष दिपक थापाले बताउनुभयो । अहिले सम्म जम्मा ६२ घरपरिवारलाई राहत सामग्री वितरण गरिएको छ । माथागढी वडा नं. ३ सराईमा ज्यालादारी गरेर गुजारा टार्दै आउनुभएका सिलङ्गीका भिम बहादुर बिकले काम गरिखाने वर्गलाई काम नभएको र छाक टार्न मुस्किल परिरहेको बेलामा स्थानिय यूवा क्लवले राहत वितरण गरेकोमा खुसी लागेको बताउनुभयो ।

सराई युवा क्लवका अध्यक्ष खोमबहादुर गाहाले यूवाहरुले विपत्तीको बेला सहयोग संकलनको कदम चालेको र सबैले साथ दिएको भन्दै सहयोग गर्ने सबैलाई धन्यवाद व्यक्त गर्नुभयो ।