सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

कोरोनाको जोखिम कम गर्न तानसेनले के गर्दैछ ?

पाल्पा । चैत २० – तानसेन नगरपालिकाले कोरोना भाइरस रोकथाम तथा सचेतना अभिवृद्धिका लागि हालसम्म सञ्चालन गरिएका क्रियाकलापहरु र आगामी दिनमा गर्न तयारी गरिएका कार्यक्रम सरोकारवालालाई जानकारी गराएको छ ।

जिल्ला सदरमुकाम रहेको तानसेन नगरपालिकाका प्रमुख अशोककुमार शाहीले हिजो प्रदेशसभा सदस्य, प्रमुख जिल्ला अधिकारी, अस्पतालका प्रमुखहरू, उद्योग, व्यापार संघका पदाधिकारी, नागरिक समाजका अगुवाहरूलाई महामारी रोकथामका प्रयासबार जानकारी गराउनुभएको हो । कोरोना भाइरसको बारेमा अभिमुखिकरण, कार्यक्रम सञ्चालन, नगरस्तरीय समन्वय समिति गठन, कोभिड रोकथामको लागि नगरपालिकाको बोर्ड बैठकबाट बजेट व्यवस्थापन, स्थानीय जनप्रतिनिधि, स्वास्थ्य स्वयंसेविका, टोल विकास समितिका पदाधिकारी र अन्य सरोकारवालाहरुलाई अभिमुखिकरण गरी निर्देशिका अनुसार तानसेन नगरपालिकाका सम्पूर्ण वडाहरुमा वडास्तरीय समन्वय समिति गठनलगायतका विषयमा प्रमुख शाहीलले जानकारी दिनुभयो ।

तानसेन ६ को बसपार्क र ७ को प्रभास क्षेत्रमा हेल्थ डेस्क स्थापना, प्रत्येक वडा कार्यालय तथा स्वास्थ्य चौकीलाई धारावाला वाल्टी, साबुन र सेनेटाइजर वितरण, वडा नं. ६ को जनप्रिय मा.वि.मा ५० शैयाको क्वारेन्टाइन स्थापना गरिएको र भारतबाट आएका २६ जना नेपाली नागरिकहरुलाई राखि सम्बन्धित स्थानमा पठाइएको नगरपालिकाले जनाएको छ ।

सरोकारवालासँगको बैठकमा नगरपालिका प्रमुख शाहीले नेपाल सरकारले तोकेको मापदण्डअनुसार थप क्वारेन्टाइन निर्माण, घरघरै चिकित्सकसहितको उपचार सेवा बिस्तार, स्पास्थ्यचौकीहरूबाट पिपिइलगाएका स्वासबाट ज्वरो रूघाखोकीको स्वास्थ्य जाँच, अस्पतालहरूबाट नियमित उपचार सेवा सञ्चालनका विषयमा आवश्यक तयारी गर्ने जानकारी गराउनुभएको छ ।