सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

कोरोना सचेतना जगाउँदै रानीचुँडी टोल विकास संस्था

विजयकुमार बौडेल – 
बैशाख २९ – रानिचुँडी टोलविकास संस्था तानसेन ९ ले आफ्ना सदस्यहरुलाई कोरोनाका लक्षण, बच्ने उपाय र अपनाउनुपर्ने सजगताका विषयमा सचेत गराएको छ ।

विश्वभर फैलिएको कोरोना भाईरसको संक्रमण नेपालमा पनी दिन प्रतिदिन बढिरहेको अवस्थामा नागरिकले अपनाउनु पर्ने सजगताका विषयमा सचेत गराएको हो । संस्थाले सबै ६६ परिवारहरुलाई साबुन वितरण गर्दै कोरोना बाट बँच्न नियमित रुपमा साबुनपानीले हात धुन र गुणस्तरिय सेनिटाईजर प्रयोग गर्न अनुरोध गरेको छ ।

संस्थाकी अध्यक्ष लक्ष्मी अर्यालले सबै परिवारका सदस्यहरुलाई सचेत बनाउनको लागी उदाहरण प्रस्तुत गर्न साबुन वितरण गरिएको बताउनुभयो । अर्यालले सबैलाई सचेत, सजग र सतर्क रहन अनुरोध समेत गर्नुभयो ।

संस्थाकी सचिव कल्पना भण्डारीले विश्वभर फैलिएको कोरोना भाईरस बाट बँच्ने सबैभन्दा उत्तम उपाय भनेको सरकारले लागु गरेको लकडाउनको पुर्ण रुपमा पालना गर्नु नै भएको बताउनुभयो । भण्डारीले लकडाउनको कारणले दैनिक जिवनयापन गर्न समस्या भएका मजदुर परिवारलाई संस्थाले स्थानिय तहको पहलमा सहयोग गर्ने बताउनुभयो ।

वडा सदस्य विनिता लुँईटेलले दैनिक जिवनयापन गर्न कुनै पनी खालको समस्या आएमा जानकारी गराउन अनुरोध गर्दै स्थानिय तहले सकेको सहयोग गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गर्नुभयो । लुँईटेलले दैनिक जिवनयापनका लागी अप्ठेरो परेकाहरुलाई सहयोग गर्ने विषयमा वडा तहबाट कुनैपनी कसर बाँकी नराख्ने बताउनुभयो ।

संस्थाले विभिन्न समयमा सदस्यहरुका लागी जनचेतनाका कार्यक्रमहरु गर्दै आईरहेको छ ।