सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

रिब्दीकोटको कोरोना राहत कोषमा ४३ लाख रुपैंया जम्मा

पाल्पा । कोरोना रोकथाम गर्न विपद्कोष स्थापना गरि सहयोगको अपिल गरेपछी रिब्दीकोट गाउँपालिकाको रोकथाम कोषमा ४३ लाख रुपैंया जम्मा भएको छ ।

कोरोना संक्रमण कम गर्न सरकारले लकडाउन जारी गरेपछी विपन्न परिवारलाई राहत, स्वास्थ्य सामग्री खरिद लगाएतको लागी गाउँपालिकाले सबैलाई सहयोगको अपिल गरेपछी सो रकम जम्मा भएको हो । विभिन्न व्यक्ति र संघसंस्थाले कोरोनाको प्रभाव कम गर्न र दैनिक ज्यालादारीमा काम गर्ने मजदुरहरको राहतको लागी सहयोग गरेको रकमको सदुपयोग गर्ने गाउँपालिका अध्यक्ष नारायण बहादुर जिसीले बताउनुभयो ।

गाउँपालिकाका प्रमुख प्रसासकिय अधिकृत ऋषिराम अर्जेलले अहिले सम्म जम्मा भएको रकम मध्येबाट ६ लाख रुपैंया खर्च भएको बताउनुभयो । अर्जेलले भड्किलो रुपमा खर्च नगरि अत्यावश्यक राहत र स्वास्थ्य सामग्रंी खरिदमा मात्र खर्च गरेको बताउनुभयो ।
गाउँपालिका उपाध्यक्ष लक्ष्मी लकडाउनको कारणले प्रभावित मजदुर र अती विपन्न परिवारलाई प्राथमिकतामा राखेर कोषको रकम खर्च गरिने बताउनुभयो । उपाध्यक्ष खनालले गाउँपालिकाले मजदुर परिवारलाई विकासनिर्माणका कार्यमा रोजगारी दिने योजना पनी रहेको बताउनुभयो ।

गाउँपालिका स्वास्थ्य संयोजक बिष्णुदेव खनालले रिब्दीकोट गाउँपालिकाले स्वास्थ्य क्षेत्रलाई प्राथमिकतामा राखेर काम गरेको बताउनुभयो । खनालले गाउँपालिका स्वास्थ्य क्षेत्रमा काम गर्ने स्वास्थ्यकर्मीहरुको सुरक्षामा गम्भिर भएर लागेको बताउनुभयो ।

रिब्दीकोटले विभिन्न सचेतनाका कार्यक्रम, घरघरै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण, हेल्थ डेस्क स्थापना र सेवा लगाएतका कोरोना लक्षित कार्यहरु गरिरहेको गाउँपालिकाले जनाएको छ ।