सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

तानसेन हरियाली बसपार्क निर्माण सुरू

तानसेन। पाल्पा जिल्ला सदरमुकाम तानसेनमा नयाँ हरियाली बसपार्क निर्माण कार्य सुरू भएकाे छ ।

तानसेन नगरपालिका वडा नं ५ मा रहेको बनदेवी क्षेत्रमा बसपार्क निर्माण गर्न सल्लाका रूख कटान गरिएकाे छ । नेपाल सरकारले तानसेन नगरपालिकालाई वनदेवी सामुदायिक वनको १०० रोपनी क्षेत्रफल जमिनको स्वामित्व हस्तान्तरण गरेपछि बसपार्क निर्माण अगाडि बढेको हो । रुख कटान र व्यवस्थापनको काम अन्तिम चरणमा पुगेको छ ।

चालू आर्थिक वर्षमा सडकमा छरिएर रहेका सवारी साधनलाई पार्किङ गर्न मिल्ने गरी बसपार्क निर्माणलाई तीव्रता दिने नगर प्रमुख अशोककुमार शाहीले बताउनुभयो । बसपार्कको समस्यालाई समाधान गर्न दीर्घकालीनरूपमा व्यवस्थित तरिकाले निर्माण गरी यसै वर्षमा सम्पन्न गर्ने उहाँले जानकारी दिनुभयो ।

बजार प्रवेश क्षेत्रमा रहेकाे बसपार्क साँघुराे र पार्किङ गर्न नमिल्ने भएपछि नगरपालिकाले ठूलाे बसपार्क निर्माणकाे कार्यक्रम ल्याएकाे हाे । नयाँ बसपार्क वातावरणमैत्री, धेरै सवारी साधन राख्न मिल्ने र हरियाली हुने नगरपालिकाको वातावरण तथा सरसफाइ शाखा प्रमुख शङ्कर भण्डारी बताउनुहुन्छ । नयाँ बसपार्क बन्ने भएपछि ट्राफिक व्यवस्थापनमा सहज हुने जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालयका प्रमुख पृथ्वीनारायण काफ्ले बताउनुहुन्छ ।

हरियाली बसपार्कमा ५०० सवारी साधन अट्ने क्षमता, पेट्रोलपम्प, ग्यारेज, उद्योग, यातायात मजदुरको सुविधाका लागि होटलसहित सुविधासम्पन्न बसपार्क निर्माण गरिने नगरपालिकाले जनाएको छ ।