सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन कृषि क्षेत्रका युवाहरुको सफलताको कथा समेटिएको पुस्तक ‘कर्म’ विमोचन ‘यूवा पुस्ता पत्रकारीतामा आउन जरुरी छ’ : प्रेस चौतारी केन्द्रिय सचिव आचार्य तानसेनका एक सय दश पसलमा अनुगमन, ६३ हजार रुपैंयाको सामग्री जफत गरि नष्ट तानसेन नगरपालिका र विद्युत प्राधिकरण पाल्पा बीच न्यूनतम विद्युत महशुल छुट सम्बन्धी सम्झौता

तीन दिनदेखि अवरुद्ध तानसेन बुटवल खण्ड अझै खुलेन

 

डुम्रे । सिद्धार्थ राजमार्गको बुटवल तानसेन सडक खण्डअन्तर्गत गौडे पुल नजिकै खसेको पहिरोका कारण आज तेस्रो दिनसम्म पनि सडक अबरुद्ध रहेको छ ।

तानसेन नगरपालिका ८ गौडेपुल नजिकै अस्ती राती खसेको पहिरो हटाउन नसक्दा सडक लगातार अवरुद्ध भएको हो । सडकमा करिव २ सय मिटरमाथिबाट ढुंगा र गिट्टीसहितको पहिरो खसिरहेको छ । प्रमुख जिल्ला अधिकारी रमेश न्यौपानेले अवरुद्ध सडकको अवस्था अवलोकन गरी पहिरो पन्छाउने कार्यलाई तिव्रता दिन अनुरोध गर्नुभयो ।

हिजो दिनभर दुई वटा एक्साभेटर प्रयोग गरेर पहिरो पन्छाउने काम गरेको र काम नसकिएको प्रहरी उपरीक्षक दीपक खरेलले बताउनुभयो । सडकको ६० मिटर क्षेत्रमा झरेको पहिरोको ५० प्रतिशत पन्छाएर सकिएको र आज वर्षा नभए साँझसम्म सडक खुल्ने जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएको छ । तानसेनतिरबाट गएका सवारी साधन डुम्रे र गौडेपुल नजिक रोकिएका छन् ।

तिनाउ गाउँपालिकाको दोभान बजार नजिक आज ठूल्ठूला ढुंगासहित पहिरो खसेको छ । एक हप्तादेखि खसिरहेको पहिरो अस्ती ठूलो मात्रामा खसेपछि पहिरोले लु १ क ११७५ नम्बरको ट्रकसमेत पुरिएको थियो । सडक अवरुद्ध हुँदा बुटवलबाट पाल्पा हुँदै गुल्मी, अर्घाखाँची, स्याङ्जा जाने र बुटवलतिर जाने गाडी रोकिएका छन् । मोटरसाइकिल भने वैकल्पिक मार्ग प्रयोग गरेर हिडेका छन् ।