सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

टेलिभिजन पाठशालाका शिक्षक सम्मानित

पाल्पा।  ग्रामीण शिक्षा तथा वातावरण विकास केन्द्र रिड नेपालले टेलिभिजन पाठशाला हेर्दै सिक्दैका ९ जना शिक्षकहरुलाई सम्मान गरेकाे छ ।

तानसेन नगरपालिकासँगकाे समन्वयमा श्रीनगर टेलिभिजनबाट सञ्चालित पाठशालमा पढाएका  शिक्षकहरु कृष्ण मल्ल, हरिलाल गैरे, झविन्द्र देवकोटा, हेमन्त पराजुली, एकराज ज्ञवाली, लालकुमारी खाम्चा, टंक भुषाल, भावना खनाल र विमला सापकोटालाई सम्मान गरिएकाे हो । देववाणी साधारण तथा संस्कृत माध्यमिक विद्यालय, जनप्रिय माध्यमिक विद्यालय, लुम्बिनी माध्यमिक विद्यालय, श्रीनगर टेलिभिजन र समितिका पदाधिकारीहरु संयोजक कृष्णबहादुर थापा, सदस्य हिरा आचार्य र सदस्य दीपक गौतमलाई समेत सम्मान गरिएकाे छ ।

तानसेन नगरप्रमुख अशोककुमार शाहीले दशैं तिहारसम्म विद्यालय खुल्ने सम्भावना कम रहेकोले विद्यार्थी  रअभिभावक शिक्षा दिनुपर्ने कुरामा जोड दिनुभयो । उहाँले सम्मानित शिक्षकहरुलाई बधाई दिदै यो कार्यक्रम मार्फत शिक्षण गर्ने शिक्षकहरु परीक्षामा राेल मोडलको भुमीकामा स्थापित हुन सफल हुनुभएको बताउनु भयो । पाठशालाका संयोजक कृष्णबहादुर थापाले लकडाउनको भयावह स्थितिमा समेत शिक्षकहरुले गर्नुभएको मेहनत सबैका लागि प्रेरणादायी रहेकाे बताउनुभयाे । रिड नेपालका शिक्षा संयोजक कपिल पुरीले सामाजिक रुपमा त्रसित हुने बेलामा बालबालिकाको सिकाइलाई प्राथमिकतामा राखेर काम गर्ने सबैलाई धन्दवाद दिनुभयाे ।  उहाँले विपन्न गरिव परिवारका बालबालिकाहरुलाई ६ सय ५१ वटा रेडियो सेट वितरण गरेको समेत सुनाउनुभयो ।


कार्यक्रममा श्रीनगर टेलिभिजनका कमलराज तिमिल्सिना, शिक्षक झविन्द्र देवकोटा र भावना खनालले शिक्षण गर्दाका आ–आफ्ना अनुभवहरु सुनाउनु भएको थियो । लुम्बिनी माध्यमिक विद्यालयका शिक्षक हरिप्रसाद पोखरेलको स्वागतबाट शुरु भएको कार्यक्रमको सञ्चालन जनप्रिय माध्यमिक विद्यालयका प्रधानाध्यापक हिरा आचार्यले गर्नुभएको थियो । रिड नेपालको आर्थिक सहयोगमा सञ्चालित कार्यक्रम गत जेठ ११ गते देखि साउन ७ गतेसम्म चलेको थियो ।