सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

तिनाउकाे कार्यालय भवन निर्माण सुरू

दाेभान । तिनाउ गाउँपालिकाको कार्यालय भवन निर्माण कार्य आरम्भ भएको छ ।

साविक दोभान गाउँ विकास समितिको भवनबाट कार्यालय सञ्चालन गर्दै आएको तिनाउ गाउँपालिकाले स्थानीय समुदायबाट प्राप्त गरेको जग्गामा आफ्नो कार्यालय बनाउन लागेको हो । गाउँपालिकाका अध्यक्ष ओमबहादुर घर्ती मगरले पूजापाठ गरी आज भवनको शिलान्यास गर्नुभभयो । भवन शिलान्यास गर्दै अध्यक्ष घर्तीले जनता र सेवाग्राहीलाई सेवा दिन नयाँ भवन प्रभावकारी हुने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो ।

तिनाउ गाउँपालिकाको केन्द्र निर्धारण गरिएको तिनाउ २ दोभानमा गाउँपालिकाको सुविधा सम्पन्न भवन बन्न लागेको छ । दुई करोड ३६ लाख ६ हजार ३० रुपैँया स्टमेट रहेको यो भवन हिमाल थापा जेभीले २ करोड ७ लाखमा निर्माण सम्पन्न गर्ने गरी कबुल गरेको छ । कार्यालय भवनमा ७ कोठा, एक सभाहल, महिला पुरुष शौचालय र ४ वटा प्रवेशद्वार रहने छन् ।

तिनाउ गाउँपालिकाका इन्जिनियर किसन कुँवरले एक तले भवन चालु आर्थिक वर्षभित्र सम्पन्न गर्ने गरी निर्माण व्यवसायीसँग सम्झौता गरिएको जानकारी दिनुभयो । गाउँपालिका कार्यालय भवनको तीन तलाको डिपिआर बनिसकेको छ ।