सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

समाजसेवी श्रेष्ठद्वारा सारेमलाई मुष्ठीदान

बुटवल । गुल्मी रिडीका समाजसेवी गणेशपुण्य श्रेष्ठले सामुदायिक रेडियो मदनपोखरालाई मुष्ठीदान गर्नुभएको छ ।

रिडीमा रहँदा सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा सुन्नुभएका श्रेष्ठले ३ सय ६५ दिनको मुष्ठीदान स्वरुप पाँच हजार रुपैँया हस्तान्तरण गर्नुभएको हो । बुटवलमा रहनुभएका श्रेष्ठले विगतमा रेडियोले सूचना प्रवाहमार्फत् पु¥याएको योगदानको स्मरण गर्दै सामुदायिक रेडियो मदनपोखराका सञ्चालक समितिका अध्यक्ष झपेन्द्रबहादुर जिसीलाई नगद हस्तान्तरण गर्नुभयो ।

रेडियो मन लगाएर सुन्ने, सकारात्मक नकारात्मक कुरा गुन्ने र राम्रा कुरालाई दिलमा उन्ने गर्नुभएका श्रेष्ठलाई मुष्ठीदान गर्न अधुरै रहन्छ कि भन्ने पिरलो रहेको थियो । पिरलोमोचनपछि समाजसेवी श्रेष्ठले भन्नुभयो, ‘समुदायलाई सत्य तथ्य सूचना चाहिन्छ, मदनपोखराले सधैभर यस्तो काम गरिरहोस् ।’ अध्यक्ष जिसीले मुष्ठीदानका लागि आभार व्यक्त गर्दै समुदायले दिएको माया एक रुपैँया नै किन नहोस् त्यो हाम्रा लागि लाख हो भन्नुभयो । भेटमा अध्यक्ष जिसीले सारेमका प्रकाशन बाेली पत्रिका पनि श्रेष्ठलाई प्रदान गर्नुभयाे । 

सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा सुन्नेहरुले रेडियोको दिगो विकासका लागि मुष्ठीदान र दाउरादान गर्दै आएका छन् ।