सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास पाल्पामा १७ बैशाखदेखि निषेधाज्ञा पाल्पा अस्पतालमा पन्ध्र बेड थपिने पाल्पामा कोरोना संक्रमण दर बढ्दाे मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

प्रतिनिधिसभा विघटनको विरूद्ध पाल्पामा प्रर्दशन

तानसेन । प्रतिनिधिसभा विघटनको विरूद्ध नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा) प्रचण्ड माधव नेपाल समूहले पाल्पाको तानसेनमा बृहत् प्रदर्शन गरेका छन् ।

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले एकलौटी ढंगले संसद विघटन गरेको र त्यो कदम गैरसंवैधानिक भएको भन्दै प्रचण्ड नेपाल समूहले विरोध प्रदर्शन गरेका हुन् । तानसेन टुँडीखेलबाट सुरु भएको विरोध र्याली आन्दोलनचोक, लहरेपिपल हुँदै हुलाकचोकमा पुगेर सभामा परिणत भएको थियो ।

सभामा नेकपाका केन्द्रीय सदस्य सोमप्रसाद पाण्डेयले संविधानमै नभएको अधिकारको प्रयोग गरेर प्रधानमन्त्रीले संसद विघटन गरेको आरोप लगाउनुभएको छ । उहाँले प्रधानमन्त्रीले हुँदै नभएको अधिकार प्रयोग गरी प्रतिनिधिसभा विघटन गरेर जनताले दिएको दुई तिहाई मतको अबमुल्यन गरेको बताउनुभयो ।

कार्यक्रममा नेकपाका केन्द्रीय तुलाराम घर्तीमगरले प्रधानमन्त्रीले संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्रलाई नै समाप्त पार्ने गरी कदम चालेको बताउनुभयो । उहाँले पार्टी भत्काएर भारतीय र अमेरिकी साम्राज्यवादीको इशारामा प्रधानमन्त्री ओली चलेको आरोप लगाउनुभयो । नेकपाकै केन्द्रीय सदस्य ठाकुर गहिरेले संसदबाट अर्को सरकार गठन हुन सक्ने विकल्प हुँदासम्म संसद भंग गर्न नमिल्ने बताउनुभयो । २०६२/०६३ को आन्दोलनमा अब कहिल्यै राजनैतिक अधिकारका लागि लड्न नपरोस्, फेरी जनता सडकमा आउन नपरोस् भनेर जनआन्दोलन गरेर संविधान बनाएपनि अहिले केपी ओलीको सनकले गणतन्त्रमाथि आघात पुगेको उहाँले बताउनुभयो ।

कार्यक्रममा नेकपाका प्रदेश कमिटी सदस्य नेत्र पाण्डेय, अखिल नेपाल महिला संघकी केन्द्रीय सदस्य राजेन्द्रलक्ष्मी गैरे, तिनाउ गाउँपालिकाका प्रवक्ता राजेश श्रेठले विघटनका बिरुद्धका बोल्नुभएको थियो । कार्यक्रम सचिवालय सदस्य कमल पाण्डेयको सञ्चालन सचिव राजेन्द्र विकको अभ्यक्षतामा चलेको थियो ।