सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव बैंक ब्याजदर विरुद्ध अर्थमन्त्रीलाई उद्योग वाणिज्य संघ पाल्पाको ज्ञापन पत्र प्रेस चौतारी पाल्पाकाे घुम्ती बैठक रम्भामा सम्पन्न तिनाउमा लैंगिक सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न इन्फिनिटि लघुवित्तको व्यवसायिक तरकारी खेती तालिम सम्पन्न हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन

प्रधानमन्त्री ओली लोकप्रिय हुने डरले प्रचण्ड षडयन्त्रमा उत्रिए : मुख्यमन्त्री पोखरेल


पाल्पा । लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले प्रधानमन्त्री केपी ओलीको कार्यकालमा कालापानी, लिपुलेक र लिम्पियाधुरा समेटिएको नक्सा जारी भएपछि पाटीभित्र समस्या उत्पन्न भएको बताउनुभएको छ । 

नेकपा तानसेन नगरस्तरीय अगुवा कार्यकर्ता भेलालाई सम्बोधन गर्दै उहाँले यस्तो बताउनुभएको हो । नेपालको नयाँ नक्सा संसदबाट सर्वसम्मत पारित गराएपछि राष्ट्रवादी कार्यले प्रधानमन्त्री केपी ओली लोकप्रिय हुने डरले अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल षडयन्त्रमा उत्रिएको उहाँको भनाई छ । मुख्यमन्त्री पोखरेलले षडयन्त्रको भ¥याङ प्रधानमन्त्रीले झिकिदिएपछि उनीहरुको दाँतबाट पसिना निस्किएको छ भन्नुभयो । प्रचण्ड र माधव नेपालले पार्टी र राज्य सत्ता कब्जा गर्ने षडयन्त्र गरेर घेराबन्दी गरेको उहाँको दावी थियो ।

प्रचण्ड र माधव हल्लिएको दाँतजस्तै
प्रचण्ड र माधव हल्लिएको दाँतजस्तै भएको उहाँले टिप्पणी गर्नुभयो । ‘जुन उखेलेर फालेपछि नयाँ र बलियो दाँत पलाउने छ । हल्लिएको कच्चा दाँतका रुपमा रहेका उनीहरु निस्किएर गएपछि ओली नेतृत्वको पार्टी बलियो भएर अगाडि बढ्छ ।’ व्यक्तिका लागि नभइ अब राष्ट्रका निम्ती पार्टी एकता प्रक्रिया अगाडि बढ्ने नेता पोखरेलले बताउनुभयो ।

नेकपा स्थायी कमिटी सदस्य पोखरेलले व्यक्तिलाई केन्द्रमा राखेर गरिएको एकता प्रक्रिया पूरा हुन नपाएको बताउनुभयो । ‘अहिले माइतिघर मण्डलामा पुगेर हामी यहाँ छम भनेर भन्नु परेको छ । त्यहीमाथि माधव कुमार नेपाल र पुष्पकमल दाहालको ट्याग झुण्डाएर योभन्दा दुखदायी स्थिति के हुन सक्छ ।’ उहाँले सच्चिएर मूल घरमै आउनुहोस् बाटो खुला छ भन्ने आग्रह गर्नुभयो ।

कार्यक्रममा नेकपाका केन्द्रीय सदस्य तथा युवा नेता महेष बस्नेतले साविक एमालेका ९५ प्रतिशत नेता कार्यकर्ता ओलीसँग र साविक माओवादीका ८०\८५ प्रतिशत नेता कार्यकर्ता प्रचण्डसँग रहेको बताउनुभयो । उहाँले मिडियामा भ्रम छर्दै हिडेको भए पनि तल्लो तहका कार्यकर्तामा कुनै भ्रम नरहेको विचार व्यक्त गर्नुभयो । उहाँले भन्नुभयो, साइबर सेना स्याल होइन, अब सिंह बन्नेछन् । साइबर सेनाले प्रचण्ड माधवलाई ठेगान लगाउने दावी गर्नुभयो ।

नेकपाका केन्द्रीय सदस्य तथा जिल्ला अध्यक्ष नारायणप्रसाद आचार्यले केपी ओली नेतृत्वमा रहेको पार्टी नै मूल प्रवाह भएको र पाल्पामा यसकै बहुमत रहेको दावी गर्नुभयो । राष्ट्रिय युवा संघका नेता किरण पौडेल, बगनासकाली गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष सरस्वती चिदी, टिका थापालगायतले बोल्नुभएको थियो ।

भेलाले टीकाबहादुर थापाको अध्यक्षतामा २ सय ६१ सदस्यीय युवा संघ, जिल्ला समिति पनि घोषणा गरेको छ । युवा नेता तुलबहादुर अधिकारीको सञ्चालन र तानसेन नगर कमिटीका अध्यक्ष रामप्रसाद पोखरेलको अध्यक्षतामा कार्यक्रम चलेको थियो ।