सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन कृषि क्षेत्रका युवाहरुको सफलताको कथा समेटिएको पुस्तक ‘कर्म’ विमोचन ‘यूवा पुस्ता पत्रकारीतामा आउन जरुरी छ’ : प्रेस चौतारी केन्द्रिय सचिव आचार्य तानसेनका एक सय दश पसलमा अनुगमन, ६३ हजार रुपैंयाको सामग्री जफत गरि नष्ट तानसेन नगरपालिका र विद्युत प्राधिकरण पाल्पा बीच न्यूनतम विद्युत महशुल छुट सम्बन्धी सम्झौता

नेपाल पत्रकार महासंघ पाल्पाको बाह्रौं साधारणसभा तानसेनमा

पाल्पा । नेपाल पत्रकार महासंघ पाल्पाको बाह्रौं साधारणसभा आज तानसेनमा सुरु हुँदैछ ।

साधारणसभाको नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रीय अध्यक्ष गोविन्द आचार्यले उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको महासंघका अध्यक्ष राजेशकुमार अर्यालले बताउनुभयो । महासंघ जिल्ला कार्यसमितिको हिजो बसेको बैठकले सांगठनिक प्रतिवेदन, आर्थिक प्रतिवेदन पारित गरी साधारणसभामा पेश गर्ने निर्णय गरेको छ । 

पाल्पामा अहिले ९६ जना सदस्यहरु शाखामा आवद्ध रहेका छन् । साधारणसभाका लागि मञ्च व्यवस्थापन, प्रतिवेदन तथा पत्रकार सुरक्षा सामग्री वितरणकाे तयारी पूरा गरिएकाे उपाध्यक्ष भरत शर्माले बताउनुभयाे । साधारणसभाका लागि गाउँगाउँबाट पत्रकारहरू तानसेन पुगेका छन् ।

शाखाकाे कार्यसमिति बैठकले पुरस्कार छनौट समितिले सिफारिश गरेका पुरस्कृत व्यक्तिहरुको नामलाई अनुमोदनसमेत गरेको छ । महासंघले मिडिया डाइरेक्टरी प्रकाशन गर्ने र सो डाइरेक्टरी साधारणसभामै वितरण गर्ने निर्णय गरेको सचिव किरण कौशलले जानकारी दिनुभयो ।

महासंघकाे संशाेधित विधान अनुसार जिल्ला, प्रदेश र केन्द्रीय साधारणसभा तथा अधिवेशन सम्पन्न भएपछि तीन वटै तहकाे निर्वाचनकाे कार्यक्रम सुरू हुनेछ । महासंघकाे केन्द्रीय अधिवेशन फागुन ४ र ५ मा काठमाडाैँमा गर्ने तयारी भएकाे छ । विधानअनुसार केन्द्रीय अधिवेशन गरेकाे ३० दिनभित्र निर्वाचन गर्नुपर्ने व्यवस्था रहेकाे छ ।