सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन कृषि क्षेत्रका युवाहरुको सफलताको कथा समेटिएको पुस्तक ‘कर्म’ विमोचन ‘यूवा पुस्ता पत्रकारीतामा आउन जरुरी छ’ : प्रेस चौतारी केन्द्रिय सचिव आचार्य तानसेनका एक सय दश पसलमा अनुगमन, ६३ हजार रुपैंयाको सामग्री जफत गरि नष्ट तानसेन नगरपालिका र विद्युत प्राधिकरण पाल्पा बीच न्यूनतम विद्युत महशुल छुट सम्बन्धी सम्झौता

युवराज पौड्यालकाे ज्योतिश्री कविता सङ्ग्रह विमोचन

तानसेन । साहित्यकार युवराज पौड्यालद्वारा लिखित ज्योतिश्री नामक कविता सङ्ग्रहको आज विमोचन भएको छ ।

धवल पुस्तकालय तानसेनले आज आयोजना गरेको कार्यक्रममा वरिष्ठ साहित्यकार चोलेश्वर शर्माले ज्योतिश्री कविता संग्रहको विमोचन गर्नुभएको हो । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि साहित्यकार शर्माले देशका आसुरी प्रवृत्ति विरूद्ध कलम चलाइएको यो कृतिमा राष्ट्रिय अखण्डता, देशभक्तिको भावना पनि रहेको बताउनुभयो । उहाँले कवि, कलाकार र लेखक स्यायी प्रतिपक्ष भएकाले सरकारलाई खबरदारीको भाव लेखनमा पाइने बताउनुभयो ।

समीक्षक डा. शंकरप्रसाद गैरेले समाजभित्रका अनुभव र अनुभूतिलाई सरल भाषामा कवितात्मक शैलीमा लेखिएका अभिव्यक्ति यस कृतिको सुन्दर पक्ष हो भन्नुभयो । उहाँले व्यवस्थापन विषयको प्राध्यापक पौड्यालले धवल पुस्तकालयको अध्यक्षको जिम्मेवारीका बीचमा साहित्यप्रति देखाएको लगाव नै यो कृति हो भन्नुभयो । कार्यक्रममा त्रिभुवन बहुमुखी क्याम्पसका क्याम्पस प्रमुख टंकप्रसाद भट्टराई, नारी उन्नयन तथा साहित्य प्रतिष्ठानकी अध्यक्ष लक्षिमा ज्ञवाली, वरिष्ठ पत्रकार मेघराज शर्मा, ध्रुवराज पौड्याल, लेखककी धर्मपत्नी उमा पौड्यालले शुभकामना व्यक्त गर्नुभयो ।

धवल पुस्तकालय सञ्चालक समितिका महासचिव राजेशकुमार अर्यालको सञ्चालन, सदस्य त्रिलोचन पौड्यालको स्वागत र अध्यक्ष युवराज पौड्यालको अध्यक्षतामा कार्यक्रम चलेको थियो । ज्योतिश्री कविता संग्रहमा समकालीन समाजका विभिन्न विषयमा गद्यमा लेखिएका ८९ वटा कविता रहेका छन् । धवल पुस्तकालय प्रकाशक रहेको यो कृतिको मूल्य १ सय ५८ रूपैयाँ रहेको छ ।