सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव बैंक ब्याजदर विरुद्ध अर्थमन्त्रीलाई उद्योग वाणिज्य संघ पाल्पाको ज्ञापन पत्र प्रेस चौतारी पाल्पाकाे घुम्ती बैठक रम्भामा सम्पन्न तिनाउमा लैंगिक सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न इन्फिनिटि लघुवित्तको व्यवसायिक तरकारी खेती तालिम सम्पन्न हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन

मैत्रीपुर्ण खेलमा नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा विजयी

बैशाख १ – नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा र रुपन्देही विच भएको मैत्रीपुर्ण क्रिकेट प्रतियोगितामा पाल्पा विजयी भएको छ ।

दमकडा खेल मैदानमा भएको टि–२० क्रिकेट प्रतियोगितामा पाल्पाले रुपन्देहीलाई ३ रनले पराजित गरेको हो । टस जितेर पहिले व्यटिङ गरेको पाल्पाले निर्धारित २० ओभरमा १५ ओभर खेल्दै सबै विकेट गुमाएर ९० रनको योगफल तयार पार्यो । पाल्पाका विजय बौडेलले सर्वाधिक १८, सुजित थापाले १४ तथा अच्यूत पाण्डेय र सन्दिप गैरेले समान १०÷१० रन बनाए । रुपन्देहीका अमृत पाण्डेयले ३ विकेट लिए ।

९१ रनको सामान्य लक्ष्य पछ्याउँदै जवाफी ब्याटिङमा उत्रेको रुपन्देही ८७ रनमै समेटियो । रुपन्देहीका अमृत पाण्डेयले १५ र तारा पाठकले १४ रन बाहेक अरु खेलाडीले दोहोरो अंक बटुल्न सकेनन् । पाल्पाका शिशिर कोईरालाले ३ तथा सुजित थापा र विपिन खडालले समान २/२ विकेट लिए । १८ रन र १ विकेट लिएका विजय बौडेल म्यान अफ दि म्याच घोषित भए ।

नेपाली क्रिकेट समर्थक समाजका केन्द्रिय कोषाध्यक्ष अच्यूत पाण्डेले क्रिकेटको विकासका लागी दुवै छिमेकी जिल्लाको महत्वपुर्ण भुमिका भएको बताउनुभयो । नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज केन्द्रिय सहसचिव मोहन ज्ञवालीले क्रिकेटलाई समर्थन गर्नेहरुको मैत्रीपुर्ण खेलले दुई जिल्लाको भाईचारा बढाउने र क्रिकेट विकासको लागी खुड्किलो थपिने बताउनुभयो ।

यसअघी पनी रुपन्देहीको तिलोत्तमा क्रिकेट मैदानमा रुपन्देही र पाल्पा विच स्वर्गिय अम्पायर सुनिल ढुङ्गानको स्मृतीमा मैत्रीपुर्ण खेल सञ्चालन भएको थियो । नेपाली क्रिकेट समर्थक समाज पाल्पा र रुपन्देहीले क्रिकेटको समग्र विकासका लागी महत्वपुर्ण भुमिका निर्वाह गर्दै आईरहेका छन् ।