सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव बैंक ब्याजदर विरुद्ध अर्थमन्त्रीलाई उद्योग वाणिज्य संघ पाल्पाको ज्ञापन पत्र प्रेस चौतारी पाल्पाकाे घुम्ती बैठक रम्भामा सम्पन्न तिनाउमा लैंगिक सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न इन्फिनिटि लघुवित्तको व्यवसायिक तरकारी खेती तालिम सम्पन्न हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन

नुवाकोटमा युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास


नुवाकोट । प्रतिनिधिसभाका सांसद सोमप्रसाद पाण्डेयले तिनाउ गाउँपालिकाको नुवाकोट काठेगढीमा अंग्रेज नेपाल युद्ध स्मारक पार्कको शिलान्यास गर्नुभएको छ ।

निर्वाचन क्षेत्र पूर्वाधार विशेष कार्यक्रमबाट तिनाउ गाउँपालिका २ नुवाकोट काठेगढीमा निर्माण हुन लागेको युद्ध स्मारक पार्कको आज प्रतिनिधिसभाका सांसद सोमप्रसाद पाण्डेयले शिलान्यास गर्नुभएको हो । युद्ध स्मारक पार्कका लागि पाल्पा क्षेत्र नं. २ को निर्वाचन क्षेत्र पूर्वाधार विशेष कार्यक्रमबाट १० लाख रुपैंया विनियोजन भएको छ ।

कार्यक्रममा सांसद पाण्डेयले नुवाकोट काठेगढीले नेपालको पुरानो इतिहास बोकेर बसेको छ, यसको संरक्षण र प्रचारप्रसारका लागि युद्ध स्मारक पार्क निर्माण गर्न लागेको बताउनुभयो । उहाँले अंग्रेज साम्राज्यलाई परास्त गरेको त्यो नुवाकाेट जीतगढी युद्ध र यो स्थान राष्ट्रियताको प्रतीक बनेर रहेको छ भन्नुभयो ।

शिलान्यास कार्यक्रममा प्रदेशसभा सदस्य तुलाराम घर्ती मगरले यो पार्कले राष्ट्रिय एकताको प्रतीक बनेको नेपाल अंग्रेज युद्धको झल्को दिने र इतिहासप्रति गौरव गर्ने वातावरण पैदा गर्ने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो । नुवाकोट विकास समितिका अध्यक्ष माधव नेपालले वृहत योजना बनाएर युद्ध स्मारक पार्कलाई व्यवस्थित गर्न सके यो लुम्बिनी प्रदेशकै महत्वपूर्ण सम्पदा बन्ने बताउनुभयो । तिनाउ गाउँपालिकाका अध्यक्ष ओमबहादुर घर्तीले युद्ध स्मारक पार्कले नुवाकोट काठेगढीको महत्वलाई थप उजागर गर्ने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो ।

कार्यक्रम लक्ष्मण थापाको सञ्चालन र गाउँपालिका अध्यक्ष ओमबहादुर घर्तीको अध्यक्षतामा चलेको थियो । नुवाकोट काठेगढी र आसपासको वन क्षेत्रमा यो पार्क निर्माण हुनेछ ।