सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव बैंक ब्याजदर विरुद्ध अर्थमन्त्रीलाई उद्योग वाणिज्य संघ पाल्पाको ज्ञापन पत्र प्रेस चौतारी पाल्पाकाे घुम्ती बैठक रम्भामा सम्पन्न तिनाउमा लैंगिक सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न इन्फिनिटि लघुवित्तको व्यवसायिक तरकारी खेती तालिम सम्पन्न हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन

नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित

बोली । बैसाख ९ – सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)ले पार्टी एकता भएको झण्डै एक वर्षपछि जिल्ला अध्यक्ष र सचिवको टुंगो लगाएको छ ।


पाल्पा जिल्लामा तत्कालीन जिल्ला अध्यक्ष नारायण प्रसाद आचार्य नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा पाल्पाको अध्यक्ष र तत्कालीन नेकपा माओवादीका जिल्ला संयोजक गिरबहादुर थापा सचिवमा चयन हुनुभएको हो । नेकपा सचिवालय बैठकले नयाँ मापदण्ड तय गरे सँगै जिल्लाका पदाधिकारी चयन भएका हुन् । तत्कालीन एमालेले अध्यक्ष वा सचिव जुन पद पाएको भए पनि तत्कालीन जिल्ला अध्यक्षलाई नै उक्त पदमा ल्याइएको छ ।


नेतृत्व चयनले सम्पुर्ण कार्यकर्ता उत्साहित भएको नेकपाका जिल्ला सदस्य गुरास आत्रेयले बताउनुभयो । आत्रेयले पार्टी एकता भएको लामो समय सम्म पनी जिल्ला नेतृत्व चयन नहुँदा हतोत्साही भएका कार्यकर्ताहरु नेतृत्व चयनपछी समृद्धिको लागी थप सहयोग पुगेको बताउनुभयो ।


अध्यक्ष र सचिवको टुंगो लगाए संगै अव एकता प्रकृयाका अन्य बाकी काम पुरा गरिने अध्यक्ष नारायणप्रसाद आर्चायले बताउनुभयो । यसैविच नेपाल कम्प्युनिष्ट पार्टीको ७१ औं स्थापना दिवस तथा लेनिन जयन्ती पाल्पामा पनि मनाइएको छ ।


नेकपा पाल्पाले पार्टी कार्यालयमा आयोजित गरेको कार्यक्रममा नेपाल कम्प्युनिष्ट पार्टीको इतिहास, वर्तमान र अगामी कार्यदिशाका बारेमा चर्चा गरिएको थियो । पार्टी एकता प्रक्रियापछि उत्साहित बनेको नेकपाले समृद्ध मुलुक र सुखी नेपालीको सार्थक बनाउन आफ्ना पार्टी कार्यकर्ताहरु प्रंतिवद्ध भइ लाग्ने बताएका छन् । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि नेकपाका केन्द्रीय सदस्य तथा प्रदेश नम्वर ५ का सांसद तुलाराम घर्ती बसन्तले पार्टी एकतामा भएका तुसहरुलाई अन्त्य गरी पार्टीलाई मजबुत र मुलुकलाई समृद्ध बनाउन लाग्नुपर्ने बताउनुभयो ।


नेकपाका नेताहरु राधाकृष्ण कडेल, नेत्रप्रसाद पाण्डे, दयाराज बस्याल, नेपाल पत्रकार महासघ पाल्पाका अध्यक्ष राजेश कुमार अर्याल लगायतले एकता प्रक्रियाले पार्टी बलियो बनेको बताउनुभयो । कार्यक्रम नेता राजेन्द्र विश्वकर्माको सञ्चालन र नेकपा पाल्पाका अध्यक्ष नारायण आचार्यको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको हो ।