सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन कृषि क्षेत्रका युवाहरुको सफलताको कथा समेटिएको पुस्तक ‘कर्म’ विमोचन ‘यूवा पुस्ता पत्रकारीतामा आउन जरुरी छ’ : प्रेस चौतारी केन्द्रिय सचिव आचार्य तानसेनका एक सय दश पसलमा अनुगमन, ६३ हजार रुपैंयाको सामग्री जफत गरि नष्ट तानसेन नगरपालिका र विद्युत प्राधिकरण पाल्पा बीच न्यूनतम विद्युत महशुल छुट सम्बन्धी सम्झौता

चिर्तुङधाराका विष्णुबहादुरकाे घरमा आगलागी

दिपक ढुङ्गाना,
बोली । बैशाख १९ – बगनासकाली गाउँपालिका १ चिर्तुङधारा, घुगुरेडाँडाका बिष्णु बहादुर दिशाको घरमा आगलागी भएको छ ।

राहत वितरण गर्दै उपाध्यक्ष सरस्वती चिदी


आगलागीबाट क्षति भएको थाहा पाएपछि गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष सरस्वती चिदी र प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत सुन्दर प्रसाद श्रेष्ठ आगलागी प्रभावितको घर पुग्नुभएको छ । गाउँपालिकाको गाउँस्तरीय प्रकोप व्यवस्थापन समितिले स्थलगत अवलोकन गरी पीडित परिवारलाई राहत सामग्री प्रदान गरेको छ । उपाध्यक्ष चिदीसहितको टोलीमा वडाअध्यक्ष सोमबहादुर झेंडी, टीका थापा र लक्ष्मी अधिकारी सहभागी हुनुहुन्थ्यो ।

पीडित परिवार राहत सामग्री देखाउँदै

घरमा कोही मान्छे नभएको बेलामा हिजो राती सवा ८ बजे आगो लागेको पिडित बिष्णु बहादुर दिशाले बताउनुभयो । आगोमा परी घरभित्र रहेको १५ वटा कुखुरा जलेर मरेका छन् । नगद दुई लाख पच्चीस हजार, अन्न, कपडा, भाडाकुडा, टेलिभिजन लगायत तलमाथि तलामा रहेको सबै सामान जलेर नष्ट भयको छ । छिमेकीको हारगुहार पछि माथिल्लो तला र त्यसमा भएको सरसामान जोगाउन सफल भयका छन् ।


स्थानीय बासिन्दाले आगलागीबाट करिव १४\१५ लाख क्षति भएको प्रारम्भिक अनुमान गरेका छन् ।