सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव बैंक ब्याजदर विरुद्ध अर्थमन्त्रीलाई उद्योग वाणिज्य संघ पाल्पाको ज्ञापन पत्र प्रेस चौतारी पाल्पाकाे घुम्ती बैठक रम्भामा सम्पन्न तिनाउमा लैंगिक सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न इन्फिनिटि लघुवित्तको व्यवसायिक तरकारी खेती तालिम सम्पन्न हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन

पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र

विजयकुमार बौडेल –
माघ १६ – पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र रुपमा अगाडी बढेको आयोजक व्यापार संघले जनाएको छ ।


मेला स्थल निर्माण तथा स्टल बुकिङ लगाएतका काम तिब्र रुपमा अगाडी बढिरहेको आयोजकले जनाएको हो । तानसेन नगरपालिका वडा नं. ९ को दमकडा खेल मैदानमा हुन लागीरहेको महोत्सव तयारीका लागी विभिन्न उपसमिति बनाएर जिम्मेवारी अनुसार कार्य गरिरहेको मुल आयोजक समितिका संयोजक चिरञ्जीवी पोखरेलले जानकारी दिनुभयो ।


महोत्सव सफल बनाउनको लागी सबै पक्ष र सरोारवालाहरुलाई समेटेर अघि बढ्नुपर्ने जनप्रतिनिधी तथा नागरिक समाजका प्रतिनिधीहरुले बताएका छन् । जनप्रतिनिधी तथा नागरिक समाज समन्वय उपसमितिका संयोजक विष्णु कार्कीले सबैको सुझाव र सहयोग अनुसार महोत्सव सञ्चालन गरिने बताउनुभयो । संयोजक कार्कीले स्थानिय उत्पादनलाई जोड दिँदै यहाँका कृषक र उद्यमीलाई व्यवसायिक बनाउन महोत्सवले सहयोग गर्ने बताउनुभयो ।


दमकडामा बसेको जनप्रतिनिधी तथा नागरिक समाज समन्वय उपसमितिको बैठकमा तानसेन ९ का वडाध्यक्ष हरिसुमर रेग्मीले मदनपोखरामा पाल्पा महोत्सव सञ्चालन हुनु सबैको लागी गर्व भएको बताउनुभयो । अध्यक्ष रेग्मीले मदनपोखराका हरेक घरका सदस्यहरु महोत्सव सफल र सम्पन्न गर्नको लागी हरेक जिम्मेवारी र भुमिका निर्वाह गर्न उत्साहित रहेको बताउनुभयो ।


ग्रामिण क्षेत्रमा महोत्सव सञ्चालन हुन लागेकोमा स्थानियहरु पनी खुसी भएका छन् । महोत्सवले पाल्पाको संस्कृती, पर्यटकिय स्थल तथा स्थानिय उत्पादनको प्रवद्र्धन हुनेमा सरोकारवालाहरु समेत उत्साहित छन् ।