सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव बैंक ब्याजदर विरुद्ध अर्थमन्त्रीलाई उद्योग वाणिज्य संघ पाल्पाको ज्ञापन पत्र प्रेस चौतारी पाल्पाकाे घुम्ती बैठक रम्भामा सम्पन्न तिनाउमा लैंगिक सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न इन्फिनिटि लघुवित्तको व्यवसायिक तरकारी खेती तालिम सम्पन्न हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन

पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस

बाेली । माघ २३ – नेपाल पत्रकार महासंघ पाल्पाको बैठकले नयाँ सदस्यको लागी ९ जनालाई सदस्य सिफारिस गरेको छ ।


बैठकले जनता टेलिभिजन र श्रीनगर एफ.एममा कार्यरत सुनिल कार्की, न्यूज २४ मा कार्यरत सुमन कार्की ,नेपाल टेलिभिजनमा कार्यरत कमल अधिकारी जनचेतना दैनिकका रामचन्द्र रायमाझी, मेचिकाली दैनिका नेत्र गैरे पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा सिफारिस भएका हुन् ।

त्यस्तै युनिक एफ.एम.मा कार्यरत विष्णु प्रसाद खनाल, सामुदायिक रेडियो मदनपोखराका मानबहादुर हिस्की, रेडियो पाल्पा रामपुरका दानबहादुर हिस्की र सामुदायिक रेडियो रामपुरका धनबहादुर ठाडा सिफारिसमा परेका हुन् ।


महासंघको सदस्यताका लागि आबेदन परेका पत्रकारहरुको अध्ययन तथा सिफारीस गर्न बनेको समितिले पेश गरेको प्रतिवेदन माथी छलफल गरि कार्यसमितिले ९ जना लाई सदस्यताको लागि सिफारिस समेत गरेको सचिव किरण कौशलले जानकारी दिनुभयो ।


बैठकले निर्माणाधिन भवन पुरा गर्नका लागि आबश्यक बजेट व्यवस्थापनका लागि भवन निर्माण उपभोक्ता समितिलाई जिम्मेवारी समेत दिएको छ । नयाँ सदस्यताका लागि कार्यसमितिको बैठकको निर्णय अनुसार केन्द्रमा पठाईने संघका अध्यक्ष राजेशकुमार अर्यालले बताउनुभयो ।

उहाँले कार्यसमितिको सिफारीस मात्र अधिकार रहेको र नयाँ सदस्यता वितरण केन्द्रले नै गर्ने भएकोले केन्द्रिय समितिको निर्णय अनुसार सदस्यता थप हुने समेत जानकारी दिनुभयो ।