सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा
सामुदायिक रेडियो मदनपोखरा


Breaking
रम्भाले स्थापना गर्यो ५० शैयाको क्वारेन्टाईन रिब्दीकोटले बन्द गर्यो विद्युतिय हाजिरी रम्भाले गर्यो सबै विद्यार्थीको दुर्घटना विमा रिब्दीकोटमा कोरोना सचेतना र निशुल्क माक्स वितरण रिब्दीकोटको चिस्यान केन्द्रमा राखिएका सुन्तला दोब्बर मुल्यमा बिक्री शाखा खोलेर गैरकानुनी कारोबार गर्दै लालीगुराँश सहकारी कोरोनाको हल्लाले पाल्पामा मास्क अभाव पर्यटकको आतिथ्यतामा सुधार गर्न पाल्पाका होटल व्यवसायिलाई अनुरोध बन्दिपोखरामा बैंकबाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता रम्भामा एक घर एक धारा अभियान तिव्र बगनासकाली द्धारा ५० प्रतिशत अनुदानमा मौरीपालन सामग्री वितरण एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान मेला महोत्सव नगर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाको अनुरोध पाल्पा चिनाउन पोखरामा डिजिटल स्क्रिन पाल्पा महोत्सव : माटो परिक्षण गराउन किसानको भिड पाल्पा महोत्सव : टपरीमा स्वादिष्ट ममको व्यापार भ्याई नभ्यााई पाल्पा महोत्सवमा गोरु नारेर पेलेको अर्गानिक खुदो (फोटोफिचर) पाल्पा महोत्सवमा महिलाहरुको खानाघर आकर्षणको केन्द्र दमकडामा पाल्पा महोत्सवको भव्य उद्घाटन ओके बाजेद्धारा रेडियो मदनपोखरामा उत्कृष्ट उद्यमी अक्षयकोष स्थापना सहकारिको तरकारि बोकेको जिप दुर्घटना पत्रकार महासंघ पाल्पाको सदस्यमा थप ९ जना सिफारिस फरक क्षमताका विद्यार्थीलाई रिब्दीकोटको न्यानो कपडा पराेपकारी संगिता : विद्यार्थी र वृद्धहरु संग जन्मदिन छाेराकाे जिवन विमा बन्याे बयम्बुकाे जिउने आधार रिब्दीकोटमा आउँदो बर्ष सबै घरमा धारा चापपानीको पिपल काण्ड नालीबेली श्रीपञ्चमीको अवसरमा दमकडा माविमा अक्षरारम्भ पाल्पा महोत्सव २०७६ को तयारी तिब्र स्थानिय तहले गरेका कामको प्रचार हुन सकेन : रिब्दीकोट अध्यक्ष जिसी विजय दौड पाल्पामा बेलायती देखी जापानी नागरिक (फोटोफिचर) पर्यटन बर्ष प्रवर्द्धनका लागी पाल्पामा दौड प्रतियाेगिता हुने नेकपा पाल्पाको अध्यक्षमा आचार्य, नेतृत्व चयनले कार्यकर्ता उत्साहित हिन्दुको भगवान मानिने डेढसय गाई ऋिषिकेश मन्दिर परिसरमा बेवारिस कालीगण्डकीमा र्याफ्टिङ उत्सव बैंक ब्याजदर विरुद्ध अर्थमन्त्रीलाई उद्योग वाणिज्य संघ पाल्पाको ज्ञापन पत्र प्रेस चौतारी पाल्पाकाे घुम्ती बैठक रम्भामा सम्पन्न तिनाउमा लैंगिक सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न इन्फिनिटि लघुवित्तको व्यवसायिक तरकारी खेती तालिम सम्पन्न हल्ट प्राइस पोखरा विश्वविद्यालयको २०२२/०२३ का लागि आयोजक कमिटी गठन

एन आई सी एशिया बैंकद्धारा विमा दावी रकम प्रदान

पाल्पा । एन आई सी एशिया बैंक पाल्पा शाखाले एक कार्यक्रमका बिच ग्राहकको विमा बापतको दावि रकम प्रदान गरेको छ ।


सुपर चमत्कारीक बचत खाता योजना अन्र्तगत खाता खोल्नुभएका तानसेन नगरपालिका ११ का प्रकाश बहादुर कार्कीलाई स्वास्थ्य उपचार बापतको दुर्घटना विमा रकम प्रदान गरिएको हो ।


खातावाल कार्कीका छोराको दुर्घटनामा लागेको कुल खर्च बापतको विमा रकम ३३ हजार ८ सय १४ रुपैंयाँ कार्कीलाई प्रदान गरिएको बैंकका पाल्पा शाखाका प्रबन्धक हरिकृष्ण शर्माले जानकारी दिनुभयो । भविष्यमा आउन सक्ने भवितब्य र जोखिम कम गर्न सक्ने उद्धेश्यले प्रचलनमा ल्याएको सुपर चमत्कारीक बचत खाता योजना अन्र्तगत कार्की जस्तै ग्राहकको आर्थिक भार कम गर्न प्रभावकारी माध्यम बनेको शाखा प्रबन्धक शर्माले बताउनुभयो ।


कार्यक्रममा विमा बापतको रकम बुझदै खातावाल कार्कीले आफुले खोलेको खातामा विभिन्न प्रकारका सुविधाहरु रहेको जानकारी पाएर खाता खोलेसँगै छोरा लडेर दुर्घटना पर्दा लागेको खर्च बैंकले भुक्तानी दिँदा खुशी लागेको बताउनुभयो । बैंकले दिएको सुविधाले आर्थिक ब्यायभार थेग्न सहयोग मिलेको भन्दै यस्तो खाले योजनाले ग्राहकलाई ठुलो राहत पुगेको बताउनुभयो ।
बैंकले जिल्लाको दश वटै स्थानिय तहका विभिन्न स्थानबाट सेवा दिई रहेको छ ।